ARISTAVOJE - NAUJA ERDVĖ POILSIUI

Atidaryme dalyvavo rajono savivaldybės tarybos narė Irena Staliorienė, Kėdainių šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius, Vilainių seniūnas Antanas Bružas, labdaros ir paramos fondo „Viltis – Vikonda“ projektų vadovė Kristina Kasparavičiė, Kėdainių vietos veiklos grupės pirmininkė Aušra Vaidotienė, Aristavos bendruomenės centro pirmininkas Laimonas Lukočius.

Aikštelę pašventino klebonas A.Stanevičius. „Lijo, nes žmonės bažnyčioje nebuvo. Lietus visas „nečystas“ nuplovė“, - taip apie užėjusį trumpalaikį lietų kalbėjo klebonas.

Pasidžiaugęs įgyvendintu projektu kunigas A.Stanevičius ir pats išbandė lauko treniruoklius. „Gyvenimą reikia puošti gerais darbais, o ši aikštelė – vienas iš jų, kadangi tarnaus visiems, - sakė jis.

Iš netoliese esančio Daukainių kaimo kilusi I.Staliorienė kraštiečiams linkėjo pilnų aruodų, sveikatos ir darnos. „Mylėkite vieni kitus“, - sakė ji.

„Džiaugiuosi ne tik projektu, bet ir žmonėmis. Kitos bendruomenės gali į jus lygiuotis“, - kalbėjo paramos fondo „Viltis-Vikonda“ projektų vadovė K.Kasparavičė bei perdavė aristaviškiams rajono savivaldybės vicemerės Nijolės Naujokienės, kuri negalėjo dalyvauti renginyje, sveikinimus.

Bendruomenės pirmininkas L.Lukočius. dėkojo rėmėjams, ūkininkams, Aristavos ansambliui bei visiems prisidėjusiems prie šventės kūrimo ir projekto realizavimo.


Viltė LIAUGMINAITĖ

 

Rinkos aikštė, 2014, rugpjūčio 19, p. 1-2.

Parašykite komentarą

© Aristavos bendruomenė. Nuotrauka: Arūnas Gineitis